BMW 3.20 İçin Prins Silverline Otogaz Dönüşüm

BMW 3.20 İçin Prins Silverline Otogaz Dönüşüm

BMW 3.20 İçin Prins Silverline Otogaz Dönüşüm

Silverline LPG Sistemi'nin özellikleri

Aracın, emisyonlarla ilgili arızalarını tespit edip kaydedebilen güç aktarma yönetimine entegre edilmiş teşhis sistemi olan EOBD (European On-Board Diagnostics/Avrupa Araç Arıza Teşhis Sistemi) ile birebir ayarlanabilir özelliğe sahiptir.

Prins Silverline kiti Amerika ve Kanada pazarları için gerekli olan R67-01 ve R110 ile LPG sistemleri için bir retrofit donanım iyileştirmesi yönergesi olan R115 normlarına uygun olarak geliştirilmiştir.

Manifoltta (emiş bağlantısına gerek olmayan, tek kademeli ve yüksek ısı transferi kabiliyetli, kesici valf ve filtre entegreli, ayarlanabilir basınç aralığı ile yaz-kış basınç ayarlaması gerektirmeyen sabit LPG debisine sahip regülatörü mevcuttur.

Sızdırmazlık testinden geçmiş kolay montaj imkanı sağlayan enjektör raili bulunmaktadır.

Filtreye entegre edilmiş bir gaz sıcaklık ve basınç sensörüne sahip, kompakt tasarımı ile montajı rahat bir şekilde gerçekleştirilebilecek, 10 mikron hassasiyetinde filtre kartuşu olan filtre ünitesine sahiptir.

Benzin takviyesine ve benzin kullanımına gerek duyulmayacak şekilde, benzine eşdeğer kaliteye ve yüksek performansa sahiptir. Bu sayede daha çok tasarruf imkanı yaratır.

Prins Silverline kitinin içerisinde; LPG regülatörü, Prins enjektör, enjektör raili, filtre ünitesi, yakıt seçici anahtar ve elektronik kontrol ünitesi bulunmaktadır. Ayrıca piyasada bulunan en gelişmiş LPG otogaz sistemi olan Prins VSI-2 sistemi (Sıralı Enjeksiyon Sistemi) ile aynı parça bileşenlerinin kullanıldığı Silverline, yüksek kalite ve performans anlayışına göre üretilmiştir. Tüm özellikleriyle Silverline Sistemleri, piyasada yüksek teknolojinin uygun maliyete elde edilebileceği en iyi otogaz sistemlerinden biridir.

BMW 3.20 İçin Prins Silverline Otogaz Dönüşüm 3
BMW 3.20 İçin Prins Silverline Otogaz Dönüşüm 5
BMW 3.20 İçin Prins Silverline Otogaz Dönüşüm 2
BMW 3.20 İçin Prins Silverline Otogaz Dönüşüm 1
BMW 3.20 İçin Prins Silverline Otogaz Dönüşüm 6
BMW 3.20 İçin Prins Silverline Otogaz Dönüşüm 7
BMW 3.20 İçin Prins Silverline Otogaz Dönüşüm 8
BMW 3.20 İçin Prins Silverline Otogaz Dönüşüm 4

Bizden Haberler

WhatsApp