Prins Eğitim Günleri - Ocak 2020

Prins Eğitim Günleri - Ocak 2020

Prins Eğitimleri

Prins araştırma geliştirme çalışmaları kapsamında Prins Hollanda Ekibi ve Prins Türkiye İpragaz Ekibi ile ortaklaşa yürüttüğümüz 4 günlü yoğun eğitim programımızı tamamladık.

Otomobilillerin daha çevreci ve ekonomik yakıtla yol almasını sağlayan yüksek performanslı otogaz dönüşüm kitlerinin dünyadaki en önemli üreticisi konumunda olan Prins, Türkiye'deki kullanıcalara özel bir önem vermekte. Bunun en önemli göstergelerinden birisi olan teknik ekibin ve montaj teknisyenlerinin yeni teknolojiler ve yeni ürünler konusundaki bilgi ve tecrübelerini paylaşıldı. Teknik servis konularında karşılaşılan sorunlara hızlı ve kalıcı çözümler üretmek için bilgi ve beceri arttırımı için program düzenlendi.

Prins Akdeniz Bölge distribütör olan Çetinsay Otogaz Sistemleri Ltd. Şti. olarak başta Prins Hollanda ve Prins Türkiye Ekibine ve bu eğitimlere katılımlarından dolayı bayilerimize, teknisyenlerimize teşekkür ederiz.

Bizden Haberler

Renault Clio Prins Ecomax Montajımız sorunsuz sürüş keyfi

 16 Ocak 2020 Perşembe

Renault Clio Prins Ecomax Montajımız ile sorunsuz sürüş keyfi yaşayın.

Devamı

Mercedes E180 1.6 CGI için Prins VSI-DI LPG Sistemi montajımız

 10 Ocak 2020 Cuma

Mercedes E180 1.6 CGI için Prins VSI-DI LPG Sistemi montajımız

Devamı

En iyi LPG sistemi hangisi?

 4 Ocak 2020 Cumartesi Devamı

BMW 1.16i Prins New Technomax Plus ODB

 28 Aralık 2019 Cumartesi

Yeni ürünümüz Prins Newtechnomax Plus ODB BMW 116i otomobile uyguladık.

Devamı

'Kış Lastiği' ile ilgili sorular ve cevaplar

 13 Ekim 2019 Pazar

Kış Lastiğinin Yaz lastiğinden farkı nedir? Dört Mevsim Lastiği Kış Lastiği sayılır mı? Kış lastiğinin sadece çekiş olan tekerleklere takılması yeterli midir? ve daha pekçok sorunun cevaplarını bulabilirsiniz.

Devamı
WhatsApp